krftwrk

Jak dlouho dokazete zadrzet dech ?

Muj rekord je 12 minut 23 vterin…

Jen nechapu proc me nasi po prekonani tohoto rekordu soupli na zvlastni skolu…

To jsem v necem vyjimecny nebo co ?

Odpovědi
Drap

To máš dobrý, stačí ti nadechnout se pouze 4 x za vyučující hodinu.

Mirdas

A ty přesípací hodiny vám měří přesně ?

Sabeth

Nezlob se, ale nevěřím ti.

Kelt

Je třeba ale definovat podmínky, za kterých to proběhlo. Pokud jsi byl v místnosti a zacpal sis nos. Nebo jsi se nadechnul, zacpal si nos a vydechoval pomalu celou tu dobu a pak ses musel nadechnout? Nebo jsi byl pod vodou.Protože venku dýcháš povrchem těla. A jsi trénovaný, nebo to byla náhoda.