Werwolfo

Jak dlouho dokáže člověk zadržet moč?

Docela by mě zajímalo.. :)

Nejlepší odpověď
Dados

Než se pomočíte :) . pbarbakan: Dřív se pomočíte, protože udržet takové množství moči je téměř nemožné.

Další odpovědi
Drap

Každá jinak. Zkus si to

zjentek

akutně tak dlouho zase ne, já jsem to na Pustevny z dolní stanice lanovky na horní stanici nevydržel ,(
Doplňuji:
..a tudíž nezadržel ,(

anonym

Dokud nepraskne močový měchýř!

nápad

Astronom Tycho Brahe podle pověsti zemřel kvůli prasklému močovému měchýři, protože nemohl vstát od stolu dříve než císař. Prasknutí močového měchýře z důvodu úmyslného zadržení moči však není možné, protože když tlak moči překročí jistou mez, dojde prostě k relaxaci svěrače močové trubice a k samovolnému úniku moče. Nicméně, prasknutí stěny měchýře je možné v případě neprůchodnosti močové trubice, například vinou zvětšené prostaty, nebo k němu může dojít při prudkém nárazu na dutinu břišní (pády, údery, autonehody). opsáno z Vikipedie

SuzanKa

Dobrý den, jaké inkontinenční pomůcky se vám osvědčily jako nejlepší? Babička s únikem moči docela bojuje a tak bychom ji rádi dopřály nejlepší komfort, co může mít. Děkuju moc.