dj.david1234

Jak dlouho člověk vydrží nejít na wc?

Jak dlouho člověk vydrží nejít na ,,malou´´ když začne potřebovat aniž by se mu stala ,,nehoda´´ nebo v horším případě, než mu praskne ,,močák´´ ?
Jak dlouho vydržíte vy?
(hloupá otázka: je v tomhle velký rozdíl mezi ženou a můžem?)
Doplňuji:
Otázka pro odpovědi.cz: Proč byla má otázka smazána (přišel mi i email) a dnes je opět uveřejněná? (já jsem jí znovu nedával!)

Nejlepší odpověď
badisko

To se neda rict jednoznacne kazdy to majinak …mocovy mechyr prasknout nenuze !!! Pri prekroceni urciteho tlaku se moc samovolne vylouci …jine by to bylo kdyby prasknul nechanickym poranenim takze naraz pri autonehode atd ..take je to mozne pri onemocneni nador a podobne …rozdil mezi muzem a zenou bude jaky ?tak to hlavne anatomicky ......No a pro doplneni ..nekdo ze zlatejch ci stribrnejch ji smazal (schoval pripadala mu hloupa)..ale admin ji nemel za zavadnou tak ji zase obnovil…
Doplňuji:
Pro ice T to vec jsem tady vkladal minule ja…nebyl to malir ale astronom …
Astronom Tycho Brahe podle pověsti zemřel kvůli prasklému močovému měchýři, protože nemohl vstát od stolu dříve než císař. Prasknutí močového měchýře z důvodu úmyslného zadržení moči však není možné, protože když tlak moči překročí jistou mez, dojde prostě k relaxaci svěrače močové trubice a k samovolnému úniku moče. Nicméně, prasknutí stěny měchýře je možné v případě neprůchodnosti močové trubice, například vinou zvětšené prostaty, nebo k němu může dojít při prudkém nárazu na dutinu břišní (pády, údery, autonehody).
zrdoj…http://­cs.wikipedia.or­g/wiki/Močový_měchýř

Další odpovědi
quentos

rozdíl mezi ženou a „můžem“ je v tomto případě přibližně stejný jako mezi ženou a nemůžem.
Rekord takovéhoto typu není zaznamenán (http://www.chacha­.com/question/what-is-the-record-time-of-not-going-to-the-bathroom ; v odkaze mluví i o soutěži v zadržování moči, kdy jeden účastník zemřel na otravu močí – neuvádí však, po jaké době)

iceT

Slyšela jsem historku o jednom malíři,který toužil vyobrazit některého českého panovníka na vyjížďce a při tom čekání mu močový měchýř praskl a onen malíř zemřel na otravu.Nakolik je historka pravdivá nevím,vím jen to,že panovník na tu vyjížďku jel jen jedenkrát do roka,protože v těch místech zrovna pobýval a jinak pobýval jinde.

Otázky byla smazaná zřejmě zdejším mazalem,a admin ji vrátil zpět jako nezávadnou.

Nerevarin

Močák jen tak nepraskne, v drtivé většině případů prostě svaly povolej a člověk se počůrá. Za jak dlouho se tak stane, nevím. U každého to bude asi jiné. Ale rozhodně bych to nezkoušel.

anonym

Na první část dotazu máš dvě odpovědi. Jak dlouho vydržím, nehodlám zkoumat. Ale rozdíl mezi tím, co chci a co „můžu“, určitě bude, stejně jako nejspíš bude rozdíl i mezi močovým měchýřem ženy a muže.

Pokud kladeš otázky adminovi, tak je posílej na info@odpovedi.cz.
Kdyby ses podíval do starších dotazů, tak bys přišel na to, že podobné téma se tu řešilo už xkrát.
Někdy se smazané i nahlášené příspěvky mohou vrátit, když admin uzná, že přece jenom nejsou natolik závadné, aby zde nemohly zůstat. Za admina odpovídá admin. Zdejšího fóra se ptej na otázky, které je Ti schopno zodpovědět. Odpovídat na otázky pro admina nám nepřísluší.
Doplňuji:
Drape, nauč se číst, co je napsáno. Tazatel zde jasně uvedl, že dokonce o rozhodnutí smazat otázku mu přišlo adminovo písemné vyrozumění. V rozporu s tím, že dostal vyrozumění, byla otázka stejně vrácena. Kde jsi se svými bleskurychlými závěry teď?

zjentek

jak kdo je hodně relativní, ale můžeš si to na sobě vyzkoušet a neboj, močák nepraskne, tu váhu po určité době neudržíš, tak zkoušej. Konec testu změř v momentě, kdy se ti udělá vpředu na trenclích motiv sluníčka, nebo vzadu motiv kolejnice ,)

Drap

Ocko píše že admin uzná že nebyla otázka až tak závažná. Neni to pravda. Někteří místní rádoby strážci mažou velice často i zcela nezávazné otázky. Záleží také jak komu. Někomu nechají uplnou blbost a jinému smaznou otázku která má hlavu a patu.

anonym

Drape, nauč se číst, co je napsáno. Tazatel zde jasně uvedl, že dokonce o rozhodnutí smazat otázku mu přišlo adminovo písemné vyrozumění. V rozporu s tím, že dostal vyrozumění, byla otázka stejně vrácena. Kde jsi se svými bleskurychlými závěry teď?

dj.david1234

🙂

dj.david1234

Ocko: Děkuji za odpověď… A také za upozornění, že se nemám zde ptát adminů 🙂

anonym

V pořádku. Rádo se stalo. ☺