vivatis2-

Jak dlouho chodíte na odpovědi.cz?

Nejlepší odpověď
kropitko

dva roky a víc/něco mezi jedním rokem a druhým rokem

2/2010

Další odpovědi
hanulka11

dva roky a víc/něco mezi jedním rokem a druhým rokem

to vidíš u každého na profilu, úplně zbytečná otázka

anonym

1-3 měsíce

Na to žes tu od 5/11 a že jsi evidentně v pubertě, tak si docela troufáš, viz hanulka.
Leda, že bys potřeboval přehled aktuálních respondentů. Protože registrovaných tu je už 10 135 a každý to má napsáno v profilu.
Takže taková hromadná lustrace?

Michal Kole

10-12 měsíců

Podle data v profilu přesně rok (podle měsíce).

Jsem rád, že jsou tu normální lidi, občas tu je nepravdivá informace, ale každý se splete, zvlášť, když není odborník v oboru.

Rád se něco nového dozvím a rád i poradím, pokud vím.

A pokud mě někdo opraví tak jsem taky svým způsobem rád, i když mi to na chvíli srazí ego, protože si svoje znalosti rozšířím a doplním.

dědapetr

4-6 měsíců

2.2011.

Berušinka

dva roky a víc/něco mezi jedním rokem a druhým rokem

Zhruba rok a 2 měsíce – no prostě mezi jedním a druhým rokem, jak píšeš =) Ale stačí se podívat na naše profily =)

led

dva roky a víc/něco mezi jedním rokem a druhým rokem

registrovaná som od oktobra 2009

anonym

1-14 dní

Tuto stránku jsem objevil teprve před několika dny.Akorát se mě nelíbí, že když se položí otázka, tak pokračuje od shora až dolů a po zmizení z hlavní stránky se k ní už nikdo nevrací, čímž už vlastně nikdo další odpovědi nečte a ani se už k otázce nevyjadřuje.I když…od­pověď má uspokojit tazatele a to se možná děje, takže další odpovědi či diskuze je už zbytečná.

gnosis

4-6 měsíců

od brezna .. a mas to napsane pod fotkou u profilu :)

Deli

4-6 měsíců

dudu

dva roky a víc/něco mezi jedním rokem a druhým rokem

ten který je

dva roky a víc/něco mezi jedním rokem a druhým rokem

anonym

dva roky a víc/něco mezi jedním rokem a druhým rokem

anonym

4-6 měsíců

Mucillinka

4-6 měsíců

Terryle

7-9 měsíců

quentos

dva roky a víc/něco mezi jedním rokem a druhým rokem

Jikra

4-6 měsíců

barnajka

4-6 měsíců

DusanOrlik

7-9 měsíců

vivatis2-

HANULKA11:Ano, ale třeba některý nechtěj furt klikat na profil a tak jsem udělal tuto anketu abych se mohl podívat jedním okem a né furt klikat!

led

Lahny,
ste tu príliš krátko, to vás ospravedlňuje. Verte tomu, že hlavne my „služobne“ starší sa vraciame aj viac nazad a čítame, čo kto napísal. Doporučujem vám čítať a používať aj diskusiu pod otázkou.

anonym

Pracuju na směny,vždycky se vracím k otázkám položenými po mém odchodu do práce.Čtu je poctivě.