marci1

Jak dlouho cca vydrží notebook MSI ?

Při dobrém zacházení?

Nejlepší odpověď
anonym

To nelze říct…
Jednak – záleží na podmínkách provozu („dobré zacházení“ nestačí 😉 – otřesy, teploty, vlhkosti (případná kondenzace…) a jednak mají různé komponenty různá ´kuwítka´ (např. poslední dobou mám podezření na jejich hojné využívání v discích WD Blue – pokud jsou tam montovány, už jsem řešil tři kleklé těsně po záruce).
Ale jinak sice nejde o špičkovou značku, ale ani o odpadní, vysloveně se jí bát není třeba.