Kelt

Jak dlouho byste vydrželi s lidmi, kteří by byli přesně takoví, jací jste vy?

Nejde ani tak o vzhled, ale o gesta, zájmy. Ti lidé by používali stejnou mimiku, gesta, slova a výrazy jako vy? Mohli by být stejného i opačného pohlaví. Kolik takových lidí byste dokázali vedle sebe snést, a jak dlouho byste to vydrželi a jak byste reagovali? Děkuji.

Odpovědi
zjentek

Když máš někoho/něco rád/miluješ, k „přenosu“ toho co popisuješ pak dochází automaticky.

Rokio

Tak takového maniaka, mešuge a mentála bych uškrtil. 🙂

Filip84

Nevím, protože nad fantasmagoriemi nepřemýšlím.

Prostě to není možné, to je asi tak celý „příběh“.

Sameotazky

Pokud nejde o imitaci a byl by ten člověk přirozeně stejný jako já, tedy stejně super, rozuměli bychom si skvěle.