dust8

Jak dlouho byl malíř Pollock alkoholikem?

Nejlepší odpověď
marci1

Už od mládí. Bylo mu teprve pětadvacet, když nastoupil do psychiatrické léčebny, aby se své závislosti zbavil. Marně. O tři roky později znovu podstoupil léčbu, avšak pít už nikdy nepřestal. Doufal, že mu pomůže psychoanalýza, ale ani opakované návštěvy u lékařů s tím nic nezmohly. A tak se Pollock stále častěji vytrácel ze života do svých alkoholických snů.
https://nasre­gion.cz/divoke-barvy-a-alkohol-bohemsky-zivot-se-stal-maliri-jacksonu-pollockovi-osudnym-142091