CTTON

Jak dlouho by trval v EU proces čipování lidí?

Gdpr trvalo 4 roky, jak dlouho by trvalo čipování lidí? Kdy myslíte že začne?

Nejlepší odpověď
Alesh

Už seš dávno načipovanej, stejně jako zbytek… jen ten čip nemáš v těle, ale rád ho dobrovolně nosíš furt s sebou… ten čip se jmenuje „smartphone“.

Další odpovědi
Edison

Nezačne. K tomu nebude vůle ani politická, natož občanská.

Pepa25

Osobně mám nejméně 3 čipy, z toho jeden používám denně.

Usoman

Až se začne čipovat, tak to nikdo nepřijme. A jestli to sódrozi nařídí jako povinné, tak povstane celá Evropa v občanské válce. Už nyní zasahuje do lidských práv, svobod, podnikání, národních suverenit a národní hrdosti evropských zemí.

anonym

motáš dohromady dvě naprosto nesouvisející věci, GDPR je naopak právní prostředek ochrany soukromí každého jednotlivce, a ochrany jeho osobních údajů, které by firmy rády neomezeně zpracovávaly a prodávaly, ale právě díky GDPR nemohou .. ty jsi naprosto mimo.