Gerdyxak

Jak dlouho by měla vydržet drátová myš před odchodem spínačů ?

Nejlepší odpověď
Nassin

Jak která. Měl jsem myš 1 a půl roků, a taky pouhé tři měsíce. Ale poslední dobou používám bezdrátovou.

Další odpovědi
paul1

Já ji mám už 7 roků a zatím dobrý.

cochee

Z hlediska životnosti spínačů není rozdíl mezi drátovou a bezdrátovou myší. Normálnímu Frantovi uživateli („BFU“) vydrží několik let. Hovaďákovi klidně jen měsíc. Mi, pokud odejde myš, tak vždy z jiných důvodů než mikrospínače – morální zastarání, kdysi se mi ošoupala kulička na kuličkové myši, ondy jsem musel vyhodit myš, protože se jí ošoupaly ty kluzné plošky naspodu, přerušené vodiče v kablíku (a nechtělo se mi s opravou hrát), vada na LEDce na optické myši a podobně.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.