Jak dlouho by jste vydrželi ve stojícím výtahu?

Já jsem byl jednou ve výtahu 3 hodiny byl to nákladní výtah v metru na Skalce šlo o poruchu dveří které se zablokovali.

Nejlepší odpověď
anonym

Jiná možnost

Všechny výtahy splňující dnešní normy jsou vybaveny červeným tlačítkem na přivolání pomoci.
Otázka je nesmyslná, protože čas se odvíjí od intervalu, za jak dlouho asistence přikvačí (varianta, že by někdo chtěl ve výtahu jen tak cvičně přespat, je poněkud absurdní).
(guru by měl vědět, že dveře jsou neživotné, takže se píše Y v přísudku „zablokovaly“).
Doplňuji:
P.S. Pravidla ČJ uznávají jen tvar „byste“, použitý tvar v otázce patří mezi zhovadilosti ignorantů, diletantů a primitivních nevzdělanců.
(Inspirace od některých notorických tazatelů asi nebylo to nejšťastnější).

Další odpovědi
Ar

Jiná možnost

Doplňuji:
Ač se ti to bude zdát nelogické tak buď o rozjetí výtahu nebo vysvobození.
To víš my džafové neovládáme teleportaci jako Goa'uld

Drap

Jiná možnost

Doplňuji:
Vydržel bych tam, a nic jiného by mi nezbývalo, než by mně přišli vytáhnout

anonym

Jiná možnost

Bylo by to odvislé od toho, co bych měla v kabelce k jídlu a k pití a jak moc bych potřebovala na záchod. Preventivně bych asi dělala pořádný kravál, abych nemusela řešit kteroukoliv „naléhavou potřebu“ nějakou improvizací.

david22

Jiná možnost

Doplňuji:
Tomu nerozumim. Jelikož vlastníš mnoho nadpřirozených schopností, proč jsi je nepoužil ke svému vysvobození?
Alespoň recyklaci výtahu bych provedl na tvém místě !

anonym

Jiná možnost

Doplňuji:
Nákladní výtah je problém, ale v paneláku stačilo nadzvednout jistící páčku u dveří. Je vidět u madla za klecí. Dveře pak jdou otevřít. Takže jednou se mi to stalo, výpadek el. proudu, zy 5 min. jsem byl venku. Zaval jsem, vyšla sousedka a navedl jsem ji, jak odjistit dveře.

arygnoc

Jiná možnost

pár minút.
Potom by som pretiekol cez podlahu do najbližšieho podlažia.
Prípadne by som vypol simuláciu.

honza19hk

Jiná možnost

kdyš víš jak si ho otevřít tak proč tam stát. stačí šoubovák anebo u těch starých pořádný kopanec do šachetních dveří,je tam taková západka kterou zničíš a dveře pak jednoduše otevřeš.

annas

Bod jsem Dr.Axlovi dala omylem. Nelze změnit.