zjentek

Jak dlouho budeme stát ve frontě před ČNB?

(POZOR- těžká otázka!)

Jde o speciální emisi dvacetikorun a stokorun, které budou mít možnost si lidé zakoupit na územních pracovištích ČNB ve středu 30. ledna 2019.

Troufá si někdo odhadnout, jak dlouho v průměru potrvá, než člověk vystojí frontu na peníze?

Má někdo zkušenosti s podobnou loňskou podzimní emisí?

Kolik (ZHRUBA) vezme času těm, kteří ve středu během dne vyrazí do ČNB pro nové 20kč mince a 100kč bankovky, než vystojí frontu svých vlastních těl?

Odpovědi
hapiky

Krátkou dobu, když porovnáš kolik na tom tvůj potomek vydělá!