_Bůh_

Jak dlouho bude ještě existovat Rusko?

Rusko uzná nezávislost separatistických republik, podle médií. Tím poruší Minské dohody, takže Moskvu zřejmě čeká vojenské zničení. Kolik dáváte Rusku času? Zabere území Ruska Čína nebo Ukrajina?

Nejlepší odpověď
Roman71

Na tuhle otázku zná pravý Bůh odpověď 😉 ..s největší jistotou jen do doby, dokud bude tolerovat existenci lidských vlád. Pak budou jednou pro vždy odstraněny.

Další odpovědi
Drap

Počítej s tím, že konce Ruska se nedožiješ. Kdo začal první porušovat Minské dohody?

Rocker

Rusko tu bude ještě hodně dlouho,nebál bych se toho,že ho někdo zabere.

Disraeli

Takových 10–15 let, dokud se nestane součástí větší říše. Ale i nadále pak bude existovat jako provincie Rusko.

aliendrone

Nwm a ani se tím netrápím. Proč? Protože tu bude jistě mnohem déle, než já a víš jak – PO MNĚ POTOPA! ;) :D :D

zjentek

Bůhu ale Rusko může celé NATO utlouci čapkami stejně jako Čína, na to bacha! Vím že za to de facto ani nemůžeme, že momentálně stojíme na blbý straně, ale… Kopat nožičkami nepomůže.

_Bůh_

Rocker: No nutně jej někdo zabere, když to bude území nikoho.