tony2412

Jak dlouho bolí Achillova šlacha?

Nejsem žádný sportovec a ani se mi to nestalo při sportu, ale při nějakém špatném pohybu při chůzi, je to už asi 40 dní a stále mě to bolí při chůzi a pajdám, v klidu nic nebolí a ani to nemám nateklý. Špatně se mi chodí, není to ale zase tak hrozný, k doktorovi se mi nechce, na ortopedii je plno lidí a ještě to je jen na objednání. Zřejmě to chce čas a to asi dost dlouhý, snažím se tu nohu nenamáhat, máte s tím někdo zkušenost? Když ležím a kroutím chodidlem tak to prakticky nebolí vůbec, jen při té chůzi…

Odpovědi
ivzez

Na to Vám přes internet nikdo přesně neodpoví,
protože přes internet nikdo nezjistí, co s ní máte.

40 dnů je dost dlouhá doba.
Podle mne byste měl zajít k lékaři.

putující

Já s tou achilovkou nakonec musela na operaci a opravdu mne bolela ještě 2 roky po té operaci. A nic před tou operací nepomáhalo, žádné masti, zkoušeli na mne i rázovou vlnu a nic .