Blecha

Jak dlouho 800m ?

Jak dlouho běží průměrný člověk 800 metrů ?

Nejlepší odpověď
rynek878

Jde o to,koho máte za průměrného,ale trochu trénovaný člověk by to mohl stihnout do 3 minut.
Jako středoškolák jsem 1Km měl za 2.58 min.
a to jsem hrál jen fotbal.

Další odpovědi
standa

To Lucimia:

800 m za 2 minutky nezvládne běžet průměrný člověk ani náhodou 🙂

Stále si pamatuji dosud platný světový rekord Jarmily Kratochvílové na 800 m 1:53:28 …a že Jarmil byl pěkně namakanej, tak to zvládla za necelý 2 minutky.

Lucimia

Řekla bych že průměr jsou tak 2 minuty. Samozřejmě záleží na výkonnosti a kapacitě plic. Někdo to uběhne za 1, někdo za 4.