Amie

Jak dlouhé vlasy se vám líbí nejvíce?

Nejlepší odpověď
Damiana

Do půli zad.

Já mám dlouhé, do půli zad, protože si z nich ráda dělám všelijaké účesy a líbí se mi, když má žena husté, dlouhé vlasy.
Měla jsem i krátké, ale ty mne nudily.
U mužů se mi líbí krátké, ale ne ten strojkový sestřih skoro dohola, spíš klasický pánský účes, který se bohužel dnes moc nevidí. Buď je chlap, který ani – nemusí vypleskaný jako trestanec nebo nagelovaný manekýn. Hezky upravené vlasy, zčesané ležérně ke straně aby jeden pohledal. A přitom je to daleko slušivější.

Další odpovědi
Ravenne

Ještě delší.

Mám vlasy po boky a chtěla bych ještě delší. Moc se mi líbí extrémně dlouhé vlasy, ale musí být udržované – žádné zničené a vysušené konečky a tak.

pusinka50

Ještě delší.

Mám bohužel vlasy dorůstající maximálně po ramena a dost, víc ani milimetr, tak celý život sním o dlouhých vlasech, jaké měla Ribana, velká láska Vinetouova:-)

Adéla Joon

Do půli zad.

A ktomu kudrnatéé (:

Larissa

Do půli zad.

pizlicka

Ještě delší.

ja je mam do pasu,ale uznavam,po ramena jsou hezci.ale ja je mam huste a doufam vypadaji upravene.hlavne musi byt kvalitni.

Heřman

Do půli zad.

Kdyby byly ještě blonďaté.

hihi

Pod ramena.

Něco mezi rameny :D

juie

Velmi krátké.

jako dámský sestřih http://www.ber­slevu.cz/akce/78-barveni-damsky-komplet-za-680-kc-pro-vas-jen-za-333-kc-myti-strihani-barveni-a-konecna-uprava-vlasu to se mi líbí (rozklikni si ten obrázek)http://w­ww.google.cz/im­gres?q=krátký+dám­ský+střih&um=1&hl=cs&sa=­N&biw=1366&bih=667&tbm=is­ch&tbnid=g6XcgqZJpD9cUM:­&imgrefurl=http://sez­nam.cz.vlasy-in.cz/v/ucesy_ka­derniku_a_salo­nu tanhle jeste vic :)

quentos

Pod ramena.

Kohut57

Po ramena.

venkovan

Do hola.

Pokud nejsou čisté. Pokud jsou čisté a upravené, tak především aby byly odpovídající k té dané osobě. Někomu sluší krátké, jinému zas delší.

HelpMine

Pod ramena.

BELA81

Ještě delší.

Itter

Pod ramena.

Lucy13

Do půli zad.

Maussy

Do půli zad.

helcaify1

Do půli zad.

anonym

Pod ramena.

Dle mého názoru: Ideální.

Raduska1

Pod ramena.