Miroslavst

Jak dlouhé máte vlasy?

Chtěli byste je mít takto dlouhé?
http://www.ki­llmydaynow.com/wp-content/upload­s/2010/04/Fun­nyPicturesPar­t1462PICS_13CD9/Ki­llMyDayNow_Fun­nyPictures11.jpg

Nejlepší odpověď
Jahoda

Tak takhle dlouhé vlasy bych mít nechtěla 😁 Já je mám dlouhé do čtvrtiny zad a počítám, že půjdu na menší zkrácení a nějaký nový účes 🙂

Další odpovědi
anonym

já jo aspon bych nemusela doma pořád zametat a vysávat,stačilo by jen zavrtět hlavou

panenka

Mám je dlouhé po ramena a tak dlouhé bych je mít nechtěla.

Terryle

Moc i málo. Posledně mi to kadeřnice vzala vepředu hodně, takže mi ofina pořád nedostane do culíku a mám pocit, jak to mám hrozně krátký. Přitom mi to vzadu vybíhá do špice snad až do půli zad, ale absolutně mi to díky tomu kratšímu předku nepřijde. Vždycky mě hrozně překvapí, když se na podívám do zrcadla zezadu nebo se vidím na fotce…

Slečna na fotce má hřívu nádhernou. Odvaha, že to nosí rozpuštěný – co jsem zatím viděla lidi s vlasama delšíma než do tý cca půli zad, nosili všichni zásadně cop. Ale i s tím se motat musí bejt zážitek… a co teprv sušení po mytí. Fuj, to ne. Kouká se na to pěkně, ale starat se… ne, díky.