potrebujrad

jak dlouha tak cca pojedu 35 kiláku v dopravě

Nejlepší odpověď
seraphico

Záleží v kterém dopravním prostředku, kde a kdy. Bez toho nelze odpovědět.

Další odpovědi
Kazatel

Pojedeš přesně asi tak dlouho, než tam dojedeš.

cochee

Tvá hotentótština není srozumitelná.

Dochy

Jak to máme vědět? Autem to v podmínkách ČR může být 20 minut, nebo taky 2–3 hodiny.

Ještě mně napadla jedna věc, která by Ti mohla pomoct. Na mobilu lze provozovat navigaci Waze. Kromě běžných funkcí navigace Ti poskytne:

  1. poměrně přesný odhad dosažení cíle s ohledem na aktuální hustotu provozu (pokud se situace zásadně nezmění, bývá přesnost tak do 2 minut při hodinové cestě)
  2. Slušný odhad trvání cesty v závislosti na denní době (na základě dlouhodobých statistik pro danou trasu)
  • Bacha, při používání navigace je stále nutné používat vlastní rozum. Vyjímečně jsou chyby, někdy nezaznamená včas aktuální změny dopravní situace (uzavírky a pod), je určena pro osobní vozy – náklaďák může zavést do míst odkud bude mít problém se dostat.

Emefej

Nesmyslně položený dotaz. Na tohle se nedá rozumně odpovědět.

Jerome B

Ahoj,

Jste podnikatel nebo žena? Potřebuješ půjčku? Máte zájem o získání jakéhokoli typu půjčky? nebo jste ve finančním chaosu nebo potřebujete finanční prostředky na zahájení vlastního podnikání? Potřebujete půjčku, abyste vyrovnali svůj dluh nebo splatili své účty a začali pěkně podnikat? Máte nízké kreditní skóre a je pro vás obtížné získat půjčku od místních bank/jiných finančních institucí? , kontaktujte nás prostřednictvím firemního e-mailu na adrese: jeromeburchael91@gmail.com

Kontakt přes Whatsapp: +12149748303
Pozdravy