Jak dlouhá může být zkušební doba zaměstnance?

může zaměstnavatel neustále prodlužovat zkušební dobu,čímž schválně oddaluje smlouvu na dobu neurčitou.nejprve to bylo 5měs. potom 3měs.

Nejlepší odpověď
standa

NEMŮŽE !

Zkušební doba může být max. 3 měsíce a nemůže být prodlužována !

Pokud zaměstnavatel uplaňuje tyto praktiky, měl by vědět, že jedná protizákonně.

Další odpovědi
bartt13

akorat 3 mesice a vic ne

panenka

skušební doba je furt stejná to znamená 3 měsíční

mojitek

Zkusebni doba muze byt maximalne 3 mesice,nebo treba 1 tyden,ale taky nemusi byt vubec zadna dle zakoniku.
Zamestnavatelem prodlouzena zkus.doba na ? 5(slovy pět )? mesicu je neplatna.