Peter Kus

Jak dlouhá je záruka na plastová střešní okna RooflLITE?

Nejlepší odpověď
anonym

Už je máš nainstalované? Pokud ano, zeptej se firmy a pokud ne, zeptej se prodejce.

Další odpovědi
ReHu

Na výrobek nebo funkci?
Obvykle 2 roky. Dle zákona.

Suk

Tiež máme strešné okná RoofLITE a záruka je na plastové i drevené strešné okná RoofLITE 10 rokov. Nájdete to aj na stránkach dovozcu: Na Slovensku je záruka uvedená na stránkach import-tomecek.eu a v ČR záruku uvádza na stránkach okna-stresni.nabizi.cz alebo na oknaakce.cz