jak dezinfikovat jehlu ???

Místo vymačkávání beďáků si je propichuji ( doktorka mi poradila protože při vymačkávání údajně 1/3 hnisu zamáčknu zpět ) , ale nevím jeslti stačí když tu jehlu jen na chvíli dám nad oheň , ale je pak černá , tak jak jinak pořádně jí vydezinfikovat nebo takto to stačí ???

Nejlepší odpověď
anonym

Když jí po každém (nebo před každým) použitím- vpichem namočíš do lihu (nebo francovky) bude to pro tyhle účely stačit. Já bych se toho šmíru ( sazí) od opalování jehly docela bála a už vůbec bych se s takovou jehlou nikam nepíchala.

Další odpovědi
50centes

Já jí opálím až je černá a pak jí namočím do kysličníku

mosoj

Na dezinfekci je jodová tinktura ( ajatin). Koupíš v lékárně za pár babek.

Bublinnka

Souhlasím s Bohemica. Můžeš taky použít Septoderm.

http://www.le­karna.cz/septo­derm-v-rozprasovaci-200ml/