Avatar uživatele
anonym

Jak detailně jste ve škole probírali nebo probíráte sexuální výchovu?Jak podrobně řešíte třeba rozmnožování a s.praktiky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Syd, Deli před 4565 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

V době mé ZŠ se neřešilo ve spec. předmětu nic z uvedeného, na to byla jen tajná, po malých troškách objevovaná a velmi zajímavá praxe v podobě různých důmyslných her a byla to paráda! 😁

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
slad08

My jsme to všechno brali hezky na rovinu. Vždyť jsou to přirozené věci.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

asi tím, že sme si řekli, že muž a žena nejsou stejný tvor a jsou mezi nimi rozdíly, tím jsme toto ukončili.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

My jsme to měli ve škole – to už je ale 20 let 🙂 Tenkrát nám pustili divný ponurý film jako prevenci AIDS a ten nám pouštěli 1× do roka, vždycky tak 100 dětem najednou. A to bylo vše.
Taky jsem si v 9 letech myslela, že když mi kluk dal pusu, budu mít dítě! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Syd

Brali jsme to podrobně v rodinný výchově v 7. třídě od pohlavních orgánů přes menstruaci, antikoncepci, sexuální polohy a praktiky, pohlavní nemoci, první stolici novorozeněte až po výšku a váhu dítěte v určitým věku. Většinu z toho jsem ani nechtěla vědět a některý věci vysloveně ne, pač se mi z nich dělalo vysloveně blbě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek