Jak detailně jste ve škole probírali nebo probíráte sexuální výchovu?Jak podrobně řešíte třeba rozmnožování a s.praktiky

Nejlepší odpověď
www

V době mé ZŠ se neřešilo ve spec. předmětu nic z uvedeného, na to byla jen tajná, po malých troškách objevovaná a velmi zajímavá praxe v podobě různých důmyslných her a byla to paráda! 😁

Další odpovědi
slad08

My jsme to všechno brali hezky na rovinu. Vždyť jsou to přirozené věci.

anonym

asi tím, že sme si řekli, že muž a žena nejsou stejný tvor a jsou mezi nimi rozdíly, tím jsme toto ukončili.

Deli

My jsme to měli ve škole – to už je ale 20 let 🙂 Tenkrát nám pustili divný ponurý film jako prevenci AIDS a ten nám pouštěli 1× do roka, vždycky tak 100 dětem najednou. A to bylo vše.
Taky jsem si v 9 letech myslela, že když mi kluk dal pusu, budu mít dítě! 🙂

Syd

Brali jsme to podrobně v rodinný výchově v 7. třídě od pohlavních orgánů přes menstruaci, antikoncepci, sexuální polohy a praktiky, pohlavní nemoci, první stolici novorozeněte až po výšku a váhu dítěte v určitým věku. Většinu z toho jsem ani nechtěla vědět a některý věci vysloveně ne, pač se mi z nich dělalo vysloveně blbě.