Kaxx

Jak děláte všichni na počítači ty hvězdičky,šipky atd…?

Jak děláte všichni na počítači ty hvězdičky,šipky atd…?(třeba tohle:♫★ ✔ ► ◄↓ ✉ ♥ -Boužel, toto jsem jen okopírovala…)
Vážně zírám. Zkoušela jsem to něco mi jde ale stejně si stím lámu hlavu… :)

Nejlepší odpověď
beer

Tady to máš:

Zdroj: http://www.kla­vesoveskratky­.sk/klavesoves­kratkyalt.html

Další odpovědi
anonym

pokud si nechceš pamatovat čísla s klávesou alt, můžeš kdykoliv v nabídce START->programy->příslušenství otevřít mapu znaků a dvojklikem libovolný speciální znak vložit.

izzy

no to, když zmáčkneš alt a k tomu nějaký číslo

Berušinka

Alt + čísla

Tohle: ▲ – je alt + 30

Snad rozumíš =D