dust8

Jak děláte škvarkovou pomazánku?

Nejlepší odpověď
Drap

Škvarky pomlet na jemno, když jsou hodně suché, přidám trochu sádla, lze použít i máslo. okurek, cibuli, koření. Neni špatné i nakrájet nadrobno uvařená vajíčka. Vše záleží na chuti, lze přidat i zelené bylinky, nebo petrželku. Přidává se i hořčice. Koření používám hlavně pepř, sůl, nové koření, lze přidat i česnek a drcený kmín.

Další odpovědi
Kepler

Dělám jen jednoduchou: škvarky a cibuli společně semelu, přidám plnotučnou hořčici, sůl a trochu pepře, ať se vzepře. Matláma, patláma, ham!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.