kochin

jak děláte falešný tatarák z brambor?

Nejlepší odpověď
Bumbes

Fuj!
Neni nad originál.
Zdeněk Polreich by vás asi nepochválil.
Jiří Babica by ho udělal z „něčeho co náhodou bude po ruce“
Zmiňovaná náhražka je obyčejná bramborová toastová pasta.
Doplňuji:
Nezapoměl … Ital by to udělal rukama, aby to bylo eňo ňuňo.

Další odpovědi
annas

Já občas dělám podle receptu v odkaze.
Doplňuji:
Bumbesi, zapomněl jste ještě na Itala Emanuela.

Máte pravdu, že bramborový tatarák je jen náhražkou za pravý tatarák. Jen vzpomínám – kdeže loňské sněhy jsou!

Zdroj: http://www.to­precepty.cz/re­cept/8138-falesny-tatarak-(-3-zpusoby-)/

ReHu

Nedělám. Nad orig není.

Mrkla jsem na odkaz od annas a vůbec nechápu, čím v receptu nahradili chuť masa. steril.okurkou to asi nebude.

nabubindes

to nedělám

FOG

Kdyz tatarak,tak pravej a k tomu treba bramborovy placicky a taky spise tu Emanulelu.

annas

Bumbesi, ještě jednou. Aspoň jsem se zasmála. Vidím, že jste v obraze a že máte všechny tři konkurenty zmáknuté.

annas

ReHu, maso to samozřejmě není. Tazatel chtěl recept na bramborový tatarák.
Vyzkoušejte, není to jídlo opravdu špatné.