Lurius

Jak dělat street fotografie a nedostat přes hubu?

Je u nás vůbec něco takového možné, fotit lidi na ulici nebo cizí děti a nenadělat si problémy?

Odpovědi
Smackdown

Musíš ovládat rychlou mluvu,která je vyvede z omylu že nejsou natáčeni ani foceni.

Kepler

S dětmi bez přítomnosti rodičů bych si starosti nedělal. Tam, kde bych mohl předpokládat problémy, bych si vyžádal souhlas. Výhodné by bylo také používání objektivu s delší ohniskovou vzdáleností – focení z blízka je takové provokativnější.

marci1

Pokud mě někdo na ulici zaujme, požádám ho o souhlas.
Zajímavý nápad měl fotograf při focení street fotek v Americe. Foťák si dal na krk, napsal ceduli „Nedívejte se sem“, šipku k foťáku a bylo to. 🙂
http://www.fo­totipy.cz/2014/05/­14/nedivejte-se-zde-zajimavy-street-foto-experiment/

Mc Merkurion

… nevím o čem mluvíš, byl jsem vyveden z omylu, že se to někomu nemusí líbit, jelikož dnes je to přeci normální: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/mohu-dat-na-internet-na-youtube-fotku-nekoho-s-kym-jsem-foceny