bleskosvodos

Jak dělat háčky,čárky,kroužky nad d,t,n,u-na Acer Aspire 3610?

Odpovědi
odik

Překvapivě úplně stejně jako na kterymkoliv jinym počítači, zmáčkneš „´“ nebo shift + „ˇ“ (nejčastěji nalevo od backspace), a pak požadovaný písmeno. „Ů“ má svoji klávesu (nejčastěji napravo od „L“).

Spíš než typ notebooku, napiš jazykovou vezi klávesnice + na PC musíš mít samozřejmě aktivovaný český rozložení klávesnice.
Doplňuji:
„Ů“ je ještě možné zapsat kombinací shift + „°“ (nejčastěji nalevo od „1“), a pak „U“.