redy

Jak dát zpět do chodu u noťasu myš?

Noťas má pevnou myš, teď mi svítí světýlko, na ty pevný myši a nefunguje.Jak ji dostat do chodu?
Děkuju.

Trošku jsem to přepsala ale otázka je furt stejná…

Nejlepší odpověď
wendyX

Pokud pod (skutečně zajímavým 🙂 označením ‚pevná myš‘ máte na mysli t.zv. ‚touchpad‘ a světýlko na něm svítí- znamená to, že jste si ho (nejspíš omylem)- zamkla!
Pomoc je jednoduchá- odemknutí provedete klávesovou zkratkou Fn+příslušná klávesa z horní řady F1..F12. Bohužel, u každého výrobce se tato klávesa liší (já mám na př. u Lenova řady 5×x pro to zkratku Fn+F6).

Ale najdete to podle symbolu na této klávese- je to většinou obdélníček, úhlopříčně přeškrtnutý! Po zadání této kombinace ‚světýlko‘ zhasne a pevná myš je odemčena!
Takže.. maká??

Další odpovědi
Rohlik

Nekdy pomuze dvakrat poklepat do jednoho z rohu „pevne mysi“.

redy

Příspěvek smazán administrátorem.

redy

Díky wendyX

redy

Rohlík, poklepala jsem a jde to dík:-)
Tak jednoduchý 🙂