mosoj

Jak dát záruku ?

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/279313-evropsti-vyrobci-lihovin-vyzvali-ceskou-vladu-aby-ustoupila-od-novych-kolku.html

Kdyby se to netýkalo tak vážné situace a neumírali lidé, tak to budu brát s humorem jako vtip !
Jak dát záruku na některý typ alkoholu když se podvádí a krade všude a na všech úrovních !

Nejlepší odpověď
www

Nedávno jsem kdesi četl praktiky jakéhosi černého výrobce a odpověď byla jasná:
Pokud bude stát dávat na alkohol takové daně, vždy se mám to riziko vyplatí. Jakmile je ale sníží, každý se na to vykašle.

Další odpovědi
anonym

proto odchází plno firem. Mají záruku stabilních daní a dalších odvodů.
Pokud stát neustále mění zákony, což je nestabilita, tak každá firma i podnikající osoby prchnou jinam kvůli měnícím daním.