helpmelidi

Jak dát vytvořenou animaci na blog.cz?

Ahoj vytvořila jsem si animaci ale nevím jak to dát na blog. Poradíte? Chce to nějakou url adresu ale jak jí mám zjistit když to mám u sebe v počítači tu animaci. (mám blog na blog.cz)

Odpovědi
Bedy

Musíte to na ten blog nějak nahrát – většinou se to nahrává přes FTP klienta anebo u blogu bude pravděpodobnější nějaká možnost „Nahrát soubor“, tak tam tu animaci nahrajete na ten blog a do políčka url zadáte adresu k němu.

natalenkat

Tak stejně jako na blog nahráváš nornální obrázky a fotky. Tak stejně jde nahrát i animace.;)