zrzmama

Jak dát výpověď z bytu bez dodržení 2měsíční výpovědní lhůty. Důvodem jsou myši a mám malé děti. Mám nárok na odstupné?

Bydlíme v bytě na Praze 6 za 14tisíc, v 1+1, v přízemí, kde jsou myši a majitelka nic nedělá. Před 10lety se kupovala nájemní smlouva za 300tisíc. Nyní máme nový bydlení a odcházíme za měsíc. Máme nárok na odstupné, a jak to máme řešit? Děkuji

Odpovědi
jmhad

Asi ne,ale to záleží na tom,co je psáno ve smlouvě.