Morčata331

jak dát video na blog.cz

Když mám video a chci ho dát na blog.cz jak na to????

Odpovědi
dvdk

Uploadni to třeba na youtobe a zkopiruj odkaz, nic na tom není ;)

RyuzakiKate

Pokud chceš dát video z Youtube, tak na Youtube nejdřív klikni pod videem na „Share“ a po tom na „Embed“, ukáže se ti jakýsi kód, který zkopíruješ. Na blogu si rozklikneš „Nový článek“ a v tabulce je takový efko v kroužku – vložit video nebo animaci, na to klikneš a do toho okýnka vložíš ten kód.
Pokud jsi to myslela tak, že to video máš v počítači, tak tě musím zklamat – budeš ho muset dát na Youtubko, jinak to bohužel nejde (aspoň myslím).

natalenkat

Nejdříve video musíš dát na youtube.
Potom si otevři nový článek, tam kam chceš to video dát.
A teď:

  1. V nástrojích nahoře máš v kroužku takové"f". Na to klikneš.
  2. A do"definice média" vložíš odkaz z toho youtube videa.
  3. Potom už dáš jen vložit a máš ho tam!:)