Jak dát v Blogger menu do záhlaví?

ahojky máme s kamarádkou blog o knihách.. viz zde: http://knihomol­ky4ever.blogspot­.cz/ A chtěli bychom si dát menu do záhlaví (nahoru) Je to možné? pokud víte jak prosím napište moc nám to pomůže… :)

Odpovědi
Lulu1

Mám pocit, že to stačí pouze v ROZVRŽENÍ – přesunout to „políčko“ nad stránku, ne?

ivzez

Já bych doporučila změnit šablonu – vybrat
si takovou, která už má menu pod hlavičkou.

Mělo by být možné i změnit rozvržení,
ale nejsem si jista, co to v této šabloně udělá.

  • –––

Snad se neurazíš, ale mám k blogu pár připomínek:

U knihomolek bych očekávala,
že čtou více aktuálně vydávaných knížek.

Psát recenzi na rok starou knížku,
k níž už určitě vyšlo recenzí dost,
mi přijde trochu „mimo“.

Knihomolky by mohly mít i „načtenu“ češtinu a slovní zásobu.
Očekávala bych, že jejich recenze budou psány bezchybně.

A pokud chceš na svém blogu zveřejnit cizí text,
musíš mít svolení jeho autora, nebo jej správně citovat.
Doplňuji:

  • ––––––

Ten obrázek je tvůj (ofotila jsi obal knihy),
nebo sis jej někde „stáhla“?

Pro obrázky platí stejná pravidla. Bez problémů můžeš používat vlastní obrázky,
případně obrázky z free fotobank (tam bývá nutné uvést autora a zdroj).

Chceš-li použít obrázek jiného autora, potřebuješ předem jeho souhlas.
Pak použít se jménem autora, zdrojem, měla bys uvést i jeho souhlas …