zjentek

Jak dát účinně vědět radnímu, že dělá úplný hovno? :o

Nejlepší odpověď
Hlada

Každý den z nás děláš vola, napumpuj si všechna kola. Buď fit!

Další odpovědi
anonym

Jednání rady je neveřejné (zákon o obcích). Můžeš zkusit přes zastupitelstvo se tam dostat ohledně dotazu. RM zváží a pozvetě tě k otázce. Tam je potom možnost obhaájit názor, práci, odměny apod.
Doplňuji:
Choď volit!

Alesh

vejcem, rajčetem do palice… účinné dost, ale nemusí to pochopit 🙂

da ny

Pravda, třeba u voleb dát hlas jinému kandidátovi, když to udělá více voličů…
Do té doby má asi"své jisté" :)

zjentek

Hlada, supr, to mě nenapadlo ..vozovej park maj přímo za radnicí a je to přístupný ,) ..doplním to nějakými letáčky za stěrač ..ne že mě prásknete, až o tom napíšou v těch úžasnejch novinkách :o