Kapicka

Jak dát správně zpátky písmenko na klávesnici?

Dobrý den,potřebuji pomoc.Chtěla jsem vyčistit trošku klávesnici a já „machr“ si myslela,že to dokážu v pohodě sama,tak jsem zkrátka vyndala písmenko ale s tím se mi trošku vytáhly takový háčky a jsou vzhůru jako by.Když tam dám ten symbol zpátky,tak mi to stojí nahoru.Nevíte někdo co s tím abych tomu ještě víc neuškodila? Zde obrázek.
PS:omlouvám se za ten nechutný svinec okolo 🙂 http://www.q3­.cz/images/25IM­G_20130418_151049­.jpg
Doplňuji:
Problém vyřešen!Sláva­.Prosím o ignoraci této otázky.Děkuji a přeji příjemný zbytek dne.

Nejlepší odpověď
www

Fotečka není bohužel ostrá a u mne je to trochu jinak.
Prohlédni pořádně klávesu zespodu, podívej se na na místo v klávesnici kam to patří a po několika nenásilných pokusech to tam sedne jak má. Většinou se nasazuje klávesa lehce zešikma, stejně jako vyjímá.