misicka2310

Jak dát skvrny pryč?

dobrý den chtěla bych se zeptat jestli jde nejak z bílého a semišového prádla odstranit rezavé flíčky ktere mi tam zustaly po vyprani z takových těch stříbrných zacvakacích knoflíčku děkuji

Odpovědi
panenka

pokud máte skvrnu na oblečení-mám tu napsané že rezavou skvrnu podložte bílým hadříkem a vymačkejte na ní štávu z poloviny citronu štávu z citronu posypte solí a nechte hodinu schnout(pokud možno tak na slunci nebo na světle)pak opláchněte a vyperte.
pokud to máte na látce která se prát nesmí -naneste specialní odstranovač na rez (koupíte v drogerii)a pak ho setřete vlhkým hadříkem.nezaškodí ani trocha štávy z citronu (pozor na promáčení)

Liana30

Ahoj,na vsechny skvrny pouzivam zlucove mydlo.Je k dostani v kazde drogerii,stji 60 korun.

ire57na

to bude asi rez tak skuste cistym lihem