obyč holka

Jak dát rodiče zase do kupy?

Ahoj, celý tento týden se z ničeho nic můj táta nebaví s mamkou.Nechápeme ani jedna proč. Mamka dělá, že jí to je jedno, že jí je ukradenej, ale já si to uplně nemyslím. Nemám ráda, když se rodiče spolu nebavěj. Ani jedno slovo za den neprohoděj :( Mně je to děsně líto a nechci, aby se přinejhoším rodiče rozešli, obrátilo by mi to život :( ale kdyby se to stalo, což doufám, že ne, tak to prostě budu muset ňáko pochopit a zůstanu u mamky a k tátovi budu jezdit :( Doufám, že k tomu fakt nedojde, prosím dejte mi ňáký nápad nebo něco.

Odpovědi
marci1

Bohužel se někdy stává, že dospělí spolu chvíli nemluví. Většinou to dopadne dobře, zase spolu mluví. Vydrž. 🙂

Tw!st

To se dá těžko ovlivnit, jestli se rodiče spolu nebaví, asi k tomu mají nějaký důvod. Můžeš třeba zkusit navrhnout nějaký rodinný výlet na celý den a musíš chtít, abyste jeli jako celá rodina, takže i táta i máma. A pokud pojedete, je velká šance, že se zase začnou bavit.

Drap

Nech tomu čas. Pokud se to má zlepšit, tak se to brzy zlepší.

Kepler

Nevím, kolik je ti let, ale to je vcelku jedno. Mí rodiče se rozvedli, když mi bylo 10 a úplně mi to rozvrátilo život. Snaž se za každou cenu, aby k tomu nedošlo. Dělej scény, ať tečou slzy, ale snaž se je usmířit! Možná to tak zlé není, ale počítat se musí se vším. Nejhorší je nedělat nic.