Katrous

Jak dát rádio do blogu?

Dobrý den,chci dát svoje rádio na svůj web ale když kliknu v blogu na html a dám tam tento kód ↓ dám uložit tak se na blogu nic nezobrazí a kód potom zmizí i z html.Díky za odp.

<embed type=„application/x-shockwave-flash“ src=„flash/ra­dioplayer.swf“ style="" id=„plays2“ name=„plays2“ bgcolor=„#FFFFFF“ quality=„high“ allowfullscre­en=„true“ allowscriptac­cess=„always“ flashvars=„fi­le=http://37.157­.195.10:8448/;st­ream.nsv&type=mp3&vo­lume=60&autos­tart=0“ width=„99%“ height=„20“></em­bed>

Odpovědi
leporela22

v jakým programu to děláš?