Jak dát přítelkyni nenápadně najevo své city?

S přítelkyní jsem spolu téměř deset let. Chtěl bych si ji vzít ale nejprve bych chtěl vědět jestli by chtěla. Poradíte jak dát nepřímo najevo ze o ni stojíte a myslíte to s ní vážně nebo jinak zjistit její skutečné city?

Nejlepší odpověď
anonym

Proc nenapadne ? ! Dejte ji to najevo pekne napadne a primo se ji zeptejte ! Nebo ji dejte precist tuhle otazku.
Nebojte se z pripadneho odmitnuti. I to k zivotu patri.
P.S. Vlastni zkusenost. 🙂 -iv-

Další odpovědi
www

Nó, 10 je už pálka 😁.
Nevím, jak se k sobě chováte, ale když nepřímo, tak jí zkus dát třeba při loučení malinkou, letmou pusu. Příště pak větší a dál ještě větší..
Záhy uvidíš 😉

ReHu

Myslím, že už jen tím, že jste spolu 10 let, a že vám to klape, jsou city dávány najevo. Předpokládám, že spolu asi i bydlíte.
Ona se nikdy nepřímo neoptala, jak to myslíš dál? Zavzpomínej.

Jinak souhlasím s tou romantikou a včeří a připraveným prstýnkem.

pár tipů

http://www.svat­ba.cz/magazin/pri­pravy-na-svatbu-3/vezmes-si-me-jak-originalne-pozadat-zenu-o-ruku-28/

Drap

Obědnat pěknou romantickou večeři, dát ji kytku, a potom se zeptat přímo. Dobré by bylo, když by náhodou řekla ano, mít v kapse připraven prstýnek

rosinka

Jste s ní deset let. Její skutečné city znáte. Jestli jsou k vám příznivé, nebojte se. Nemáte co ztratit. 🙂