dnb

jak dat obraz z webkamery na internet?

Nemáte někdo prosím zkušenosti s programem booru webcam? Údajně se jedná o program, který umožňuje s webkamery připojené k počítači, odesílat obrázky na FTP server. Obrázky se mi ale místo toho odesílají zpět do počítače a html, které mám vloženo na svých stránkách sice ukazuje okno obrazu s odpočítáváním, ale snímek z webkamery ne-e.

Odpovědi
isteron

v manuáli od kamery by to malo byť uvedené.

postcd

je třeba si nějak ověřit že to video opravdu je na tom umístění z kterého ten přehrávač videa to video „čte“

anonym

Zkušenost nemám, ale zadává se IP adresa jako odchozí. Příklad: 112.150.158.156:8088, to 8088 je nutné, samozřejmě že to závisí na bráně. Může být i jiné číslo. Navíc musí být stále stejný název obrázku, pokud se změní (zpravidla se to číslouje, obr1, obr2 …) už k zobrazení nedojde.