vlkadam10

Jak dát na internet placený soubor

Zdravím ! Nedávno jsme se s bratrancem dost tvrdě dali do vývoje her. Chceme ji začít prodávat na netu. Ani nám nejde o to aby to byli velké částky, ale o to, aby to něco bylo :D. Třeba prodej za 5 – 20 KČ. To je jedno. Jde nám o to, že nechceme jít někam jako je steam, origin, uplay – tam by nám to nevyšlo. Spíš chceme jít někam( jestli to existuje ) jako je uložto, kde si zvolíte cenu souboru a prodáváte ji lidem. Nic jako hellshare. Tam by jsme 200KČ vydělávali dost staletí. Takže, existuje něco, kde si zvolíte cenu souboru a prodáváte lidem, bez toho aby jste měli smlouvu ??? Předem děkuji za odpověď !

Nejlepší odpověď
arygnoc

pri takomto „drobnom“ podnikaní sa oplatí inštalačný súbor iba zaheslovať (hoci aj v RAR, ZIP, alebo priamo pri inštalácii) a po obdržaní platcovi poslať e-mailom heslo.

zariaďovať si na takéto platby platobný portál sa neoplatí.

Další odpovědi
anonym

Vytvoř si vlastní e-shop. Pokud aale použiješ již velmi dobré známé portály, tak máš větší šanci toho prodat více a bez starostí.

Alesh

Tak možných řešení je několik. technicky nejjednodušší, ale přitom prakticky neprolomitelné se mi zdá řešení ala zdroj. Zkrátka člověk si to stáhne, na základě atributů jeho HW se vygeneruje kód, který zašle a obratem po zaplacení příslušné částky dostane aktivační kód, který je též unikátní a na jiném HW nebude fungovat. Tím zamezíš sdílení.

Zdroj: http://vetesnik­.webpark.cz/ve­lex/velex.htm

Hoď to na aukro.

Brozma

Dej to na Alzu. Nic tím nezkazíš a tam to prodáš dobře. každou cenu uvítají.
😁