Anička V.

Jak dát klukovi pusu?

Dobrý den jmenuji se Anička a je mi 12 let (prosím neřešte můj věk), našla jsem si kluka a máme v plánu si dát pusu, ale nevím jak… obyčejnou pusu umím dát, ale nevím jestli to má jakože mlasknout, nebo ne, tak děkuji za odpovědi a ahoj

Nejlepší odpověď
Michala11

Neboj, to půjde samo, na to si budete muset přijít sami. Můžeme ti věk a krásnou situaci- před první pusou jen závidět:) Držím palce.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… to neřeš, ať to dopadne jakkoliv, nikdy na ni nezapomenete …

Edison

Kdyby mi bylo poněkud míň (o hodně), hlásím se za instruktora… Závidím vám… to objevování je právě nádherné…

led

Neplánuj, konaj… toto heslo platí aj u zamilovaných
ako? pozri úryvok
„… a že som mohol vystískať tú… najúžasnejšiu, najkrajšiu… naj…“ zrazu stíchne, cítiac na líci pery, moje pery…
neviem, čo to zrazu na mňa prišlo… ale nemohla som odolať…"

ivzez

Dobře, Aničko, věk řešit nebudu.

Ale plánovat, že si dáte pusu? To by mělo být spontánní, „přijít samo“.
Plánovaná pusa podle mne nesplní tvé očekávání.

briketka10

Pusa – polibek nemusí mlasknout. :)

Mc Merkurion

@ivzez: … první pusa, první sex, to by mělo být plánované …

led

Mc Merkurion, v láske človek nemusí byť vypočítavým plánovačom…
možno dnes, alebo aj kedysi vo „vyššej spoločnosti“
Ale „první pusa z lásky“ (nemyslím první pusa v živote, tá decká) môže prebehnúť aj neplánovane a nemusí byť ten, kto začne vždy chlapec… tak, ako píšem vyššie v mojej odpovedi (bolo to krásné a na to sa nezabúda, aj keď prebehlo už viac než polstoročie)