Avatar uživatele
kalis

Jak dát holce najevo, že se mi líbí a miluji ji?

Zdravím, v posledních několika měsících se mi líbí jedna holka, zamiloval jsem se. Chodí na stejný sport jako já, takže se vídáme 6krát týdně na tréninzích. Moc se ale nebavíme, spíše skoro vůbec. Navazujeme oční kontakt, myslíte, že je to dobré znamení? Je jí 14 a mně 17. jednou jsem jí zkoušel napsat, ale neodepsala. Moc nevím, co bych měl dělat. Chtěl bych jí naznačit, že se mi líbí, nebo jí dát najevo, že ji miluju. Poradil byste mi někdo, co bych mohl udělat?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Alesh, ATLAS.CZ před 1571 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Zkus ji někam pozvat, ale udělej to tak nějak nenuceně. Každopádně bych se zkusil dát tak nějak do řeči, třeba se začneš bavit s kámošem hned vedle ní a nějak ji zkus do toho hovoru zatáhnout. Pak převeď řeč na kino, že dávají dobrý film a nějak tak nenápadně se jí zeptej, co na ten film říká, jestli na něm byla. A když řekne, že ne, tak se zeptej, jestli by nešla s tebou. Domluvíte termín, ty koupíš lístky a ono se to nějak vyvrbí, uvidíš. Hlavně jdi do toho, bude tě jednou to s*át, když to nezkusíš. 😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Souhlas s Aleshem, patří se ještě zdůraznit, abys rozhodně upřednostnil ústní formu, protože nad písemnou by se zhrozila a případné milostné psaní by mohla poslat výsměšně opravené zpátky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Edison

Pánové se mýlí. To může fungovat na některé konkrétní typy. My ji neznáme a nemůžem vědět, co může zabrat na ni. To bys měl poznat Ty, bo ji znáš určitě mnohem líp, než my.

Upravil/a: Edison

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Kalis, vono je rozdíl chtít NĚKOHO milovat a chtít SE S NÍM milovat. To si musíš předem DOBŘE rozmyslet (mně můžeš věřit, já o tom vím svý, bo když se projedeš mým profilem, zjistíš, že už jsem nejednu milovaI, bohužel však nepomiloval, tak abys nedopadl stejně!).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Co jí to říct?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek