TajemnySir

Jak dat fotky z HTC One do pocitace ?

Zdravim.

Mam takovy mensi problem. Mam telefon HTC One a rad bych fotky, ktere jsem vyfotil dostal pres USB do pocitace, ale po pripojeni USB tam vidim jen nejakou krajinu v galerii, ale sve fotky ne..

Jak mam ty fotky dat do pc aniz bych je musel sdilet pres skype nebo podobne ?

Dekuji predem za odpovedi.

Odpovědi
www

Buď máš fotky na kartě, nebo něco děláš špatně.
Nejlepší je ukládat foto přímo na kartu, nebo je tam alespoň přesunout, pak vložit kartu (třeba i s pomocí čtečky) do PC a je to 😉
Zkušenost