cincina

Jak dát dva excely nad sebe?

Zkoušela jsem to přes panel Zobrazení a ikonou Uspořádat vše, ale nefunguje mi to, takže netuším, co s tím. Poradí někdo?
Doplňuji:
Bohužel, pořád mi to nejde. Přitom je mám otevřené každý zvlášť.

Odpovědi
mosoj

Otevři si každý soubor v jiném okně. Přes příkaz soubor – otevřít – . Můžeš klidně i víc než dva.

Potom dej -okna- uspořádat- vodorovně či svisle.
Doplňuji:
Do oken s otevřenými soubory se pak přepínáš myší, nebo klávesovou zkratkou, tu ale neznám.

Mc Merkurion

klikni dole na hlavní panel(většinou černá lišta) a odfajfkuj okna nad sebou nebo vedle sebe

mosoj

Okno- uspořádat- vyzkoušej víc možností.
Nezaškrtávej okno aktivního režimu.

mosoj

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/662059/Vys­trizek.PNG