verunka483

jak dát do svého alba fotku na které jsem označená?

byla jsem označená na fotce. když ji chci dát i k sobě do alba (ABY ZŮSTALA S KOMENTY I LAJKY) , jak to udělat?
vím že ji tam můžu dát znovu, ale chci ji s těmi lajky a vším..
díky !
Doplňuji:
do svého alba, mezi své fotky.. :) přidat fotku na které jsem byla označena .

Odpovědi
anonym

samozřejmě Braník ví, moc dobře, do jakého alba, ale k otázce, já myslím, že sdílet, ne?

Braník

do jakého alba?trošku to popiš at je se čeho chytit
Doplňuji:
Verunko jaké lajky? jeké máš album, v čem je udělané,jak to myslíš s tou fotkou
a vložením,já to nechápu,když tak mi napiš do pošty at tu neotravujeme,budu se snažit pomoct
Braník

verunka483

Braník: nevíš?? :/