milablond

Jak dat do povedomi mnou zalozenou skupinu (ne bezne zamereni) na FB?

Zamereni teto skupiny neni uplne bezne, takze moji pratele se cleny stat nemuzou, muzou maximalne sdilet.

Odpovědi
Quimby

No, těžko říct, když nám to zaměření neřekneš. Ale skupina je teda zaměřena na určitý okruh lidí, znáš někoho z nich? Tak jim napiš jestli se nechtějí přidat/sdílet.
Pokud existují nějaká fóra nebo diskuze k tomu tématu, tak to můžeš napsat i tam. Ale nepřeháněj to, chceš jen podat informaci, že skupina existuje, ne je tím hned zaspamovat.