Lucyfer

Jak dát chlapovi dobrý sex?

Někdy si to děláte sami. Když raději řeknete, že to bylo hezký… a pak zasednete k děvám na internetu.
Co podle vás musí udělat žena, aby to splňovalo vaše představy a tohle pokračování to nemělo?
Je vůbec reálné vás zaujmout víc než „dokonalé“, snadno dostupné, krásky z pornografických obsahů?
Pro co by byl muž ochoten smazat si tam účet a uvědomit si, že realita je mnohem lepší a i ona má svůj potenciál a nabízí spoustu možností?

Podělte se… co je pro vás dobrej sex se ženou.

Nejlepší odpověď
Gonfaloniér

Pravý chlap si má všímat své dívky. Žít v realitě, ne na monitoru.
Pokud „chlap“ není na pornografii závislý, tak si myslím, že mu stačí, že nějakou tu holku a sex má, ne? :D
Ale chce to samozřejmě se tomu druhému věnovat, bavit se o tom, zkoušet nové věci – vyvíjet se v tom a vzájemně objevovat. Dělat to tak, aby to bylo pro oba příjemné. Co nejlepší. Takže postačí trocha iniciativy a to není tak těžké, obzvlášť v této věci. Co se totiž toho týká, tak lidi mají takovou přirozenou iniciativu, když jde o sex. A muže do toho nikdo nemusí nějak moc nutit. :D
Pokud chlap ignoruje, zanedbává partnerku kvůli pornografii, není to chlap, ale vůl.

Další odpovědi
RyuzakiKate

Jsou jen dvě možnosti – buď je to blbeček závislej na pornu, nebo to prostě neumíš. Anebo jste moc mladý. Anebo neumíte komunikovat. Anebo si prostě nesedíte. Jestli spolu teprve začínáte, někdy chvilku trvá, než se naladíte na stejnou notu a najdete svůj rytmus.
Jestli se divíš tomu, že zasedne k pornu, i když to spolu děláte, tak musíš pochopit, že chlapi to tak zkrátka mají. Teda pokud tam netráví enormní množství času. Někdo holt potřebuje „vystřílet zásobník“ i víckrát za den. Pokud máš pocit, že váš intimní život není naplňující, je fakt nutný o tom mluvit. Co by se vám líbilo, co byste chtěli zkusit atd., třeba se i trochu připijte, aby vám to líp mluvilo. Jestli se vzájemně přitahujete, neměl by to být problém. Hlavně být otevření, nebát se a věřit si (jak sobě, tak tomu druhýmu).

zjentek

Jsem přesvědčenej, že ŠPATNĚ je už samotná úvaha JAK DÁT CHLAPOVI DOBRÝ SEX. Chci říct, podaří- li se ti tohle poblázněné krejzy myšlení v sobě vypnout, tvůj chlap si vezme sám, co potřebuje. Pokud seš femina anebo emanka, tak ti to asi půjde stěží, ale ZKUS TO! Hryzni se dortu, to PŮJDE! No a samo sebou se hned následně musíš přizpůsobit tomu, CO DĚLÁ ON! On už si z toho mišmašu vezme všechno dobré, co potřebuje. Doufám jen, že jsem otázku dobře pochopil a ty chceš věnovat svýmu chlapovi takový sex, který pro něj BUDE DOBRÝ, i kdyby stál za starou bačkoru… bo jinak jsem se v odpovědi spletl. (;

RyuziuKate: závislost na pornu ještě nutně neznamená hloupost (blbeček). Tak či onak to znamená diagnózu, akutně vyžadující pomoc.

Justin1

Povídejte si o tom, jak by se vám líbilo si to spolu užít (i předehra je důležitá), hledejte spolu způsoby, jak to vylepšit (prádélko, intimní osvětlení, vonné olejíčky a podobně), a zkoušejte to.

paul1

Rád bych poradil, ale nějak jsem to už pozapoměl 🙂

pan Straka

Krátce a výstižně: Sex není porno a porno není sex. Pokud se někomu líbí porno a zároveň má sexuálně aktivního partnera, rozhodně to v něm nesmaže touhu na porno hledět ani ten nejlepší sex na světě. Na tom není nic špatného. Je to jako aktivně hrát fotbal a po večerech fandit první lize u televize.

Problém samozřejmě může nastat, když v důsledku sledování porna přestane být zcela nebo částečně aktivní vůči svému sexuálnímu partnerovi. Tam je ale příčin a východisek z nich tolik, že to nelze vyřešit jednou odpovědí :)

Michálek1245

Dejte mu to, co on sám chce. A každý chlap má jiné chutě. Pro mě je dobrý sex, když vidím, že si to užívá i partnerka. Rád se dívám. I proto mám rád tantra masáže od https://www.coc­cinelle-erotic-tantra-massage.cz/ protože ty holky jsou skutečné profesionálky a vždycky si to společně velice užijeme. Ostatně já osobně mám rád, když se mě někdo dotýká, takže takhle se na mě musí. :)

terkaprihodo

Já bych tady ty masáže taky někdy ráda vyzkoušela. Právě o tantra masážích mi říkala kamarádka už před lety a prý je to opravdová slast. Dívala jsem se ale, že teď jsou hodně populární i erotické masáže. Praha nabízí salónů, které takové masáže poskytují celkem dost. Dobrý je prý třeba tento https://mataha­risalon.cz/cs

Vercule

No… my jsme spolu třeba hodně dlouho, takže sex nám zevšedněl. Už to není něco, na c bychom se těšili. Prostě jen běžná věc, několikrát týdně. Tak jsme se rozhodli experimentovat a musím říct, že nám to vrátilo vášeň.

RyuzakiKate

Nechtěla jsem, aby to vyznělo, že je sledování pornografie v pořádku. Ale raději ať si chlapi vystřílí zásobník, který mají mezi nohama, než nějakej jinej :)) A jasně, závislost na pornu je diagnóza, ale dotyčnej zase nemusí uvažovat nad celibátem, aby to ukočíroval.
Každej má tu hranici a vnímání intimity prostě jiný, s tím nic nenaděláme. Částečně bych viděla chybu ve výchově nejen doma, ale i té „rodinné“ na školách, protože dost pravděpodobně se mládež „dovzdělává“ právě na internetu (a nejenom v této oblasti). Anžto úchylárny a prasáctví tu byly vždycky, jen je to někdy vidět víc a někdy míň. Buďme rádi, že nejsme ve starověkém Římě :) A ať se nám to líbí, nebo ne, pohlavní rozmnožování je už pár milionů let stará záležitost a ten zvířecí pud v sobě zkrátka máme zakořeněný. Při zapojení mysli to můžeme samozřejmě posunout na vyšší level (tantra atd.), ale stále v sobě něco potlačovat není zdravý ani pro tělo, ani pro mysl.

Lucyfer

Kdyby ženská fakt chtěla, bude na jednoho to střílení zásobníku až moc.
My pro vás taky upouštíme ten, řekněme ideál dokonalého muže, romantiky.
Přijde mi, že dneska už lidé nemají smysl pro intimitu. (Proto budou donekonečna obhajovat, že sledování, nebo natáčení, porna je zcela v pořádku… a jedná se o závislost jen když se nestíhá věnovat partnerce.)

Malvína

Asi jsem moc nudná, puritán nebo nevím, jak by mě nazvali ostatní, ale mně to prostě normální nepřijde. Sex je všude, intimita žádná, zcela to zevšednělo. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale moc nerozumím té touze, jedině v případě, že partnerka se stala frigidní nebo je prkno. Mám na to svůj velmi ojedinělý názor a to ten, že čumět na jiný 24/7 je prostě pohrdání vlastní partnerkou…

Gonfaloniér

Podle mě na to vůbec čumět je divné, jak to spolu „dělají“ nějací cizí lidi na „neživo“ obrazovce.
Neshledával bych tetno názor vůbec nudným ani purytánským. Jenže dne už není ani věrnost něčím obvyklým. Možná už se to ani za ctnost nepovažuje.. Časté střídání partnerů, promiskuitní už od mala (od 15, někteří i dřív), s nevěrou si hlavu nelámou. Najít „normálního“ člověka v tomto ohledu je dneska vzácné. Pornografie je ještě to nejmenší, i když i to má na to všem svůj podíl, protože z intimní záležitosti 2 lidí se stala reklama, všednost a nikdo už se před nikým nestydí. Pro mnohé ani neplatí, že o některých (soukromých) věcech se nemluví…

Malvína

Naprosto souhlasím a díky za společný pohled na věc 🙂