BurTon

Jak dám více paměti na disk (C:)

Mám problém… mám málo paměti na disku C:. mám to rozdělený na D: a C:.. Na disku D: mám volných ještě 50GB ze 400GB. Ale na C: mám jen 2GB z 34GB… asi 3× jsem už mazal nějaké programy (všechny hry a zbytečnosti jsem vymazal. nic víc jsem nemoh.) z Céčka a bylo tam tak 4GB ale teď asi po týdnu tam mám zase jen 2GB volný a nic jsem tam neinstaloval… jak je to možné aby se mi samo od sebe něco přidávalo na Céčko… a jak mám zvětšit kapacitu na Céčku… třeba odebrat z Déčka nějaký ten GB. Moc děkuji za rady…

Odpovědi
hawranek

Zkus tohle- Počítač-C:(pravým tlačítkem myši)-Vlastnosti-Vyčištění disku- Smazat stínové kopie (nebo tak nějak to tam je napsaný). Vyčistí se tím staré zálohy tvého počítače. Pokud máš Windows 7, musíš dát ještě Smazat systémové soubory, aby ses tam dostal. Pokud chceš rozšířit paměť, kup si extérní hard disk.

casey

Jak pise Reuef, pomoci Partition Magic muzes rizsirit oddil C na ukor Decka, take vetsi programy jako hry nemusis instalovat klasicky do C->program files, ale taky na D.

Reuef

stahni si program Partition Magic a ten ti umozni rozsirit/zmensit partition bez nutnosti ty partitiony formatovat

quentos

na paměť pomáhá gingko biloba, zkus ho svému počítači přimíchávat pravidelně do snídaně ;{))>