Reno

jak dam cestinu alebo slovencinu do anglickeho androidu ?

Odpovědi
anonym

Operační systém Android jak jej google dodává obsahuje vždy v sobě všechny podporované jazykové mutace, takže ke změně jazyka obvykle stačí jen otevřít nastavení telefonu a v něm jazykovou mutaci změnit … bohužel někteří výrobci, nechápu proč to dělají, z operačního sytému na svých telefonech některé jazykové mutace záměrně odebírají. Pokud máš tu smůlu a narazil si právě na takového dobráka výrobce který oficiální český překlad z Androida vyjmul, nezbude ti asi nic jiného než instalovat čistý Android dohledáním nějaké alternativní ROM…

Když uvedeš jaký máš vlastně telefon, pokusím se ti poradit kde takovou plně lokalizovanou instalaci androida sehnat …

anonym

než se ale pustíš do hledání čisté instalace Androida s plnou lokalizací, podívej se do nastavení telefonu pořádně, zda tam češtinu už přeci jen nemáš …