zjentek

jak daleko to máte z kuchyně k počítači?

..mně se zdá, že tahle cesta je ten největší požírač denního času .. ;o

Nejlepší odpověď
Kelt

Obojí je důležité. V kuchyni máš to, čím je živeno tělo, u počítače je živen mozek informacemi. Potřebuješ obojí v přiměřené míře. A ta vzdálenost není podstatná, hlavní je, že na jejím konci najdu to, co hledám. A někdy nenajdu nikde nic – ani v kuchyni, ani v počítači.

Další odpovědi
briketka10

jen 2 metry a k ledničce taky tak už
si běžím pro další nášup br.salátu :))
Doplňuji:
a sleduju Megatransporty zrovna
stěhujou obří sochu Ramsese, jeho
velkou hlavu teď rozřízli na dva kusy
je to fuška..

Drap

jedno patro.

mosoj

Kousek, jenom z pracovní desky do koše.

quentos

13–14 m, no nevím, zas tak často jíst nechodím :{)>

Funna

podle, toho ke kterému…4 až 15m+schody…a když si položím noťas na kuchyňský stůl, tak ani metr .-))…ty se doma zjevně nudíš a kmitáš mezi PC a lednicí, že?…

Nerevarin

Asi pět metrů.

marci1

Díky, teď jsem se zase zasmála. 🙂 Jelikož u počítače trávím více času i pracovně, mám u něho vždy košík s ovocem, talířek s nakrájenou zeleninou a vždy nějaký čaj. Takže těch pár metrů do kuchyně k obědu mě zase nezabije. A potřebujeme pohyb ! 🙂

gecco

5 m…
Je to daleko…
😉

hanny 2

Poslušně hlásím,že to mám 10 kroků!
Doplňuji:
a k ledničce další dva.

Nevíteto?

Od nejbližšího počítače tak pět, šest kroků 🙂

zjentek

marci1: bože neé ..normálního čoeka by to rozplakalo! ;p

marci1

Už to vidím, jak otráveně vstáváš od PC, šouráš se do kuchyňky, hledáš v ledničce pivo, klobásy nebo salám a potom, nasycen, na výsost spokojen usedáš zpět ke svému „miláčkovi“ v podobě PC. 🙂